צימר כפרי או מלון ?

חדרים להשכרה בחיפה כאשר מחפשים ל"המלט" קצת מן השגרה השוחקת, אין כמו לצאת מן הבית ולנפוש .האופציה הביתית והאינטימית היא כמובן צימרים. בארץ מגוון רחב של צימרים כפריים מעוצבים ,צימרים עם ג'קוזי זוגי או צימרים שהם בעצם בקתות עץ, המצפות לנופשים הרומנטיים.

הצימרים הינם האופציה המועדפת ע"י זוגות המעדיפים להישאר לבדם בלי לצאת מן החדר יותר מאשר לטיול רגלי בטבע הסובב את הצימר, ולחוש את האווירה הכפרית, מה ששובר את שיגרת יומם העירונית. כמובן שהתחושה היא שונה כאשר מתארחים במלון .
במלונות ניתן שירות ע"י חדרניות מנקות ומלצרים בעוד שבצימר בד"כ בעלי המקום הם נותני השירות ומעניקים יחס אישי ובלתי אמצעי.
האינטימיות הפסטורליות והשלווה,מקנים תחושת רוגע,וכן, הפרטיות והדיסקרטיות גם הן משמשות כטיעון משמעותי לבחור באירוח בצימר כחופשה מפנקת במיוחד.

זוגות המעוניינים לממש פנטזיות עשויים למצוא את בתי המלון המוניים מדי ואת חדרי האורחים האחרים-קרובים מדי..בצימרים בד"כ קיים מרחק ניכר בין צימר אחד למשנהו והדבר מאפשר חגיגות בשושו, ולילות סוערים של אהבה....
בעוד שבבתי מלון אתם מתחככים באוכלוסייה מעורבת מכל המינים והגילאים, בצימרים אתם לבד עם בן/בת הזוג ,בשאיפה שלא לפגוש אנשים נוספים. בצימרים בהם ניתנים שירותי ספא אפשר בניגוד לבתי מלון שלהם יש תפריט קבוע של טיפולים, להזמין מראש את הטיפול המועדף עליכם.

הדיסקרטיות, האווירה הכפרית השירות האישי, השקט והשלווה שקיימים בחיבור לטבע ולנוף, והארוחות אשר ניכר כי לא בושלו בסירי ענק ובמסות, כל אלה גם יחד מהווים שיקולים אשר מטים את הכף לטובת בילוי זוגי אינטימי בצימרים.

©2011-2014 צימר בשושו | מפת אתר