צימרים לפי שעה בחיפה | צימר לפי שעה בנשר

למה העיר נשר היא עיר העתיד המומלצת כאתר יעד לעסקים תעשייה ומגורים? העיר נשר,עיר בהתהוות,המאכלסת כ 40 אלף איש,הינה עיר שבראשה עמד ראש עיר כ25 שנה.האיש היה בעל חזון ,העלה את העיר על המפה והפך אותה מעיירה בניהול מועצה מקומית לעיר של ממש.בעיר איזור תעשייה ענף,מסעדות,מתחמי קניות ,אזורי מסחר,וכן אזור תעשייה. נשר הממוקמת על הציר המרכזי הגובל בעמקים מעברה האחד ומעברה השני בחיפה ולכן היא נגישה ומהווה מוקד משיכה לקניינים מכל האזור.העיר הינה בעלת ציביון אורבאני ברובה אולם יש בה אזורים כפריים הנושקים לפארק הכרמל .הנוף הנשקף ממנה הינו נוף העמקים עד הרי הגליל המערבי,וכן מפרץ חיפה ,הים,והעיר.באזוריה הכפריים והשקטים ממוקמים אזורי התיירות: בנשר צימרים,חדרי אירוח יוקרתיים,צימרים לפי שעה וצימרים עם ג'קוזי,הנותנים מענה לתיירות מקומית באמצע או בסופי שבוע.

האם תיירים מגיעים לעיר נשר ? תיירים יכולים להנות מהקירבה לאתרי טיולים נחשקים כמו "פארק קק"ל" המפורסם בזכות הגשרים התלויים היפיפיים שבו,מופעי תרבות בהיכל התרבות העירוני,קירבה לשוייצריה הקטנה ולדליית -אל כרמל ועוד. החינוך בעיר נשר הינו גולת הכותרת של מאמצי העירייה להפוך את נשר למרכז אקדמי ולפיכך קיימות בה תכניות חינוך ממלכתי ייחודיות בשיתוף עם הטכניון,הנמצא בסמוך לגבולה הצפוני של העיר.

האם נשר היא עיר בזכות עצמה העיר נשר,פינת חמד בפאתי חיפה,יש לה ציביון משל עצמה והיא גדלה והופכת לאחת מהערים היפות והמפותחות בארץ.

©2011-2013 צימר בשושו | מפת אתר