צימר בחיפה נשר לפי שעה

איך לבחור צימר למספר שעות?

צימר לשעות משרת בד"כ לקוחות למפגשי אהבה סוערים ו/או ללינה כפרית כשהחשוב ביותר השמירה על פרטיותם של הלקוחות והפינוק המקסימאלי שניתן לתת לזוג בשהייה קצרה יחסית.

בבחירת צימר דיסקרטי רצוי לא להתפשר על רמה של יוקרה ופאר, ניקיון ומיזוג אויר ברמה מספקת. עוד רצוי לשים לב לשער הכניסה ולדלת הפלדלת בפתח הצימר, חלונות אלומיניום ותריסים אף הם פריט חשוב מאוד להרגשה של ביטחון ונוחות במקום. כשתגיעו לצימר בוודאי לא תרצו להתאכזב מהרמה או מחוסר של סבון, שמפו, מרכך, או מגבות רחצה איכותיות. לכן בזמן ההזמנה של הצימר עליכם לוודא שלא תצטרכו להביא חס וחלילה ציוד כלשהו מהבית. ריח לא נעים בחדרים לפי שעה זולים וברמה ירודה קיים לצערכם ולכן תתאמצו לשלם קצת יותר (בעשרות שקלים בודדים) וללכת למקום שנראה מטופח, איכותי ומפואר שם הסיכוי לריח רע קלוש מאוד והסיכוי להנאה וחוויה גדול מאוד.

מיקום הצימר אמור להיות קרוב לתחנת אוטובוס ולתחבורה ציבורית. חניה פרטית מאוד חשובה כך שבעל הצימר יהיה בשמירה מתמדת על הרכבים שלכם ויגן על רכושכם. צימר נועד לתת מענה 24 שעות ביממה ללקוחותיו ולשרת אותם נאמנה ובדיסקרטיות מרבית. אם כבר מצאת את הצימר שלך והמקום סיפק לך את השקט הנפשי שלך והביטחון – אל תחליף אותו בהצעות "מפתות" כי ההצעה תמיד עם טעם מר . ההצעה הכי טובה עבור זוג היא לדבוק במקום אחד ששם הוכח השרות והאמינות מאשר לצאת להרפתקה חדשה על חשבון אמינות. מיזוג אויר ותחלופת אויר בחדרים אמורה להיות בקצב של 1000 ליטר לדקה כך שתנשמו אויר צח קר / חם נקי ללא אויר חוזר מתוך הצימר. מיני בר עם חלב קר, תה, קפה, נס קפה וסוכר מתקן מים מסוננים קר וחם הם חלק בלתי נפרד מהצימר לפי שעה.

צימר בשושו לפי שעה - צימרים בנשר, גבעת נשר, ברחוב הרקפות 27 מוכיח את עצמו כבר 6 שנים בשירות הטוב ביותר, במיקום הטוב ביותר באזור חיפה, נשר והקריות, בפאר החדרים, באבזור הצימרים, באיכות ובדיסקרטיות ומתכוון להמשיך כך עד שתבינו שאין מה לחפש במקום אחר.

צימר בשושו - הלקוח חשוב לנו ומקווים שאנחנו חשובים לכם!

©2011-2014 צימר בשושו | מפת אתר